Тільки сидячі місця: на Калущині посилять карантин

 • У Калуському районі заборонили роботу хостелів, турбаз, ресторанів і нічних клубів у нічний час.

  Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Калуську РДА.

  Повідомляється, що на засіданні комісії йшлося про запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів у зв’язку зі збільшенням у Калуському районі захворюваності на COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  Голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець зазначила, що ситуація із захворюваності населення на COVID-19 як в області, так і в районі ускладнюється, кількість хворих збільшується.  

  Так, головам міських, селищних, сільських рад, керівникам закладів охорони здоров’я району доручили забезпечити збільшення обсягів тестування на COVID-19;

  активізувати роботу щодо вакцинації населення та дотримання додаткових протиепідемічних заходів;

  обмежити проведення масових заходів у населених пунктах району (дозволено за умови 1 особу на 10 м кв.);

  заборонити роботу хостелів і турбаз, ресторанів і нічних клубів у нічний час, спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, крім закладів, які можуть забезпечити відвідування 1 особи на 10 м кв.;

 • встановити контроль за дотриманням умов перевезення пасажирів (перевезення здійснювати виключно на сидячих місцях);

  обмежити планові госпіталізації у закладах охорони здоров’я.

  Зазначені обмеження не діють у випадках, якщо співробітники та відвідувачі цих закладів будуть повністю імунізовані або матимуть негативний результат тестування на коронавірус.

  До теми: Марцінків отримав бустерну дозу вакцини проти COVID-19

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!