Тіньової економіки більше не буде, – Зеленський

 • Президент Володимир Зеленський наполягає, що з огляду на постійну військову загрозу з боку Росії в українській економіці тепер не може бути “тіньового” компонента. Про це він сказав у своєму вечірньому зверненні, повідомляє “УП”.

  “Зараз в Україні багато дискусій про те, якою має бути економічна політика держави й у час війни, і тоді, коли повернемо мир”, – акцентував він.

  Зеленський підкреслив, що ми маємо звикати до того, що в суспільстві можуть бути тільки дві частини: ті, хто захищає нашу Незалежність, і ті, хто працює так, щоби забезпечити цей захист.

  І це не питання тієї чи іншої економічної доктрини, не питання тієї чи іншої політичної позиції. Ми просто не можемо собі дозволити, щоб у країні залишалася “тіньова” частина економічного життя.

  “Звичайно, я розумію, що в частині наших регіонів будь-яка економічна активність – офіційна чи неофіційна – є питанням просто виживання. Але якщо ми говоримо про нормальне, стабільне, міцне життя суспільства, роботу держави про нашу оборону, то маємо розуміти: є ті, хто служить, і є ті, хто забезпечує своєю роботою тих, хто служить”, – пояснив він.

  Отже, це офіційна зайнятість. Це сплата податків. Це максимальне розширення економічних можливостей на легальному ґрунті. І це повна модернізація державних інститутів.

  Всі, хто працює в українській політиці, хто впливає на суспільну дискусію, мають усвідомити, що “тіньового” в країні більше не буде.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, на Прикарпатті майстер лісу під підозрою, адже нарубав лісу на 200 000 гривень. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!