Синоптики шокували погодою: -26 у грудні

 • Погода на грудень в Україні. Чи слід очікувати у грудні сильних морозів. Чи буде мороз -26.

  У грудні 2020 року в Україні буде два періоди досить сильних холодів. Варто зазначити, що перший з них вже розпочався 6 грудня. Триватиме похолодання приблизно до 9-10 числа. Настання другого періоду очікується в кінці місяця, а саме після 25 грудня. Синоптики Погода Мета зазначають, що в деяких регіонах України в цей час очікується до -22… -26 градусів.

  Де у грудні в Україні буде найхолодніше

  Звісно, що найсильніші морози у грудні слід очікувати на північному сході країни — у Харківській, Донецькій, Луганській областях. Причому досить холодно тут буде вже 9 та 10 грудня і вночі буде не менш ніж -9 …-10 градусів.

  Коли та де очікувати наступне похолодання

 • Наступний морозний період очікується приблизно з 25 грудня, а закінчиться він вже після Нового року. Критичний мінімум даного похолодання — це – 19 градусів, і за прогнозами синоптиків він очікується 28 грудня. Територіально найхолодніше знову ж таки буде на сході. Що ж до Сумської області (північ), то в цей день тут очікується температура до -15 градусів. Найсильніші морози по Україні в грудні вірогідно будуть у Луганській області — в період з 25 -30 грудня термометри тут можуть показати навіть -26 градусів. У Донецькій області в цей період буде трохи тепліше — до -22 градусів.

  Яка погода буде на решті території країни

  В інших регіонах України (Одеська обл., Миколаївська обл., Херсонська обл., Полтавська обл., Київська обл. та ін.), особливо на південному сході, також слід очікувати досить сильних морозів, хоча й не таких потужних як на північному сході. Так, наприклад, у Запорізькій області з 9-10 грудня очікується не надто сильний мороз до -6 градусів, а після католицького Різдва до -16 градусів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!