Тлумацька громада отримала від німецьких партнерів два автобуси та два пожежних автомобіля

 • Тлумацьку громаду відвідала делегація з муніципалітету Кірхлінтельн (Федеративна Республіка Німеччина) на чолі з представником міського голови Франком Вайбергом.

  Метою приїзду на Тлумаччину була доставка гуманітарної допомоги та підписання договору про партнерське співробітництво в галузях культури, мистецтва, спорту, туризму, шкільництва та економіки.

  «Наші гості з Нижньої Саксонії привезли для потреб Тлумацької громади два автобуси, які будуть передані загальноосвітнім закладам для забезпечення підвезення учнів, та два спецавтомобіля для гасіння пожеж для добровільної пожежної дружини, яку планується створити при КП «Міське комунальне господарство». Майже весь вантаж, а це медичне обладнання, генератор, лікарняні меблі, медикаменти, обезболюючі препарати, перев’язочні матеріали, крісла колісні, милиці, продукти харчування, бакалія тощо був переданий для потреб КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», а один генератор був презентований Тлумацькій дитячій музичній школі», – повідомляють в Тлумацькій міській раді.

  Під час візиту делегація відвідала Тлумацьку центральну міську лікарню, куди передала гуманітарну допомогу та ознайомилася з роботою медичного закладу.

  Опісля міський голова Ігор Петрук та представник міського голови Франк Вайберг в присутності німецької делегації, керівництва та депутатів міської ради підписали Договір про солідарне партнерство між Тлумацькою громадою та Кірхлінтельнською громадою. Представники української та німецької сторін висловили впевненість в тому, що тісна співпраця між обома сторонами, яка виникла з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, буде й надалі успішно розвиватися у всіх сферах життя громад.

  До теми: Для Галицької лікарні благодійники передали медичні меблі та засоби

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!