Тлумацький міський голова та секретар отримуватимуть надбавки до зарплати

Вчора, 21 грудня, у Тлумачі відбулась п’ятнадцята сесія міської ради сьомого демократичного скликання (друге пленарне засідання).

Одним із питань порядку денного стало «Про умови оплати праці міського голови та працівників апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ».

Зокрема, у проекті цього рішення йшлося про те, щоб дозволити міському голові Роману Круховському щомісячно преміювати працівників апарату виконкому міської ради в межах фонду преміювання оплати праці, виходячи із рівня кваліфікації, ступеня завантаженості та якості виконуваної роботи в межах фонду заробітної плати. А також установити працівникам апарату виконкому щомісячні надбавки у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

Окрім того, депутати проголосували «за» установлення Роману Круховському та секретарю міської ради Ігорю Деньковичу щомісячні надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років. А також дали дозвіл на виплачування їм матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати, винагороди та інші виплати, щомісячно преміювати в розмірі, що не перевищує одного посадового окладу згідно з чинним законодавством та нормативними документами в межах затвердженого фонду оплати праці.

Варто зазначити, що секретар та міський голова утримались від голосування.

«За це питання я голосувати не буду, оскільки два тижні тому у мене тільки закінчився суд, який я виграв. Суддя також сказав, що я маю право голосувати, але не буду цього робити», – заявив Роман Круховський.

Читайте також: Не ідеальний, але кращий за минулий: Галицька районна рада затвердила бюджет на 2018 рік

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!