“Точність не менша, ніж коли в каву додаєш молоко”, – бариста й ультрас з Прикарпаття про аеророзвідку на війні

 • До початку повномасштабної війни Роман Ткачешак, фан Рамаха, варив смачну каву, пластував та займався вихованням молоді.

  А зараз велика частина фанатського руху “Прикарпатські ультрас” бореться за незалежність й цілісність нашої держави. І він не став винятком, пише “Галицький кореспондент”.

  За словами Романа, роздумів чи буде захищати батьківщину не було. Як по нотах, в перший день, з самого ранку, зібрався й одразу був саме там, де треба.

  “Щоб нікому нас перемогти не вдалось. Основне завдання у мене – це аеророзвідка. Тут потрібна уважність та точність не менша, ніж коли в каву додаєш молоко, щоб зробити ваше улюблене лате. Так, з холодною головою розпочинаю процес, щоб потім плавно та вчасно зупинитись. І в мене це виходить дуже добре, не сумнівайтесь. Як і кава”, – розповідає фан Рамаха.

  Ділиться, що на війні в них з’явився справжній побратим — вівчарка Дика. Заїхали якось на позиції, а там було кілька псів й один прив’язався до них.

  “Тепер, коли ворожа артилерія починає працювати по нас, Дика відчуває це і одразу ховається в укриття. Її чуття нас ще жодного разу не підводило. Вівчарка стала повноправним бійцем нашого підрозділу, адже свої задачі виконує бездоганно”, – наголошує Роман.

  Після війни він хоче прогулятися по Чорногірському хребту, як Олекса Довбуш, наспівуючи собі “Гаєм гаєм зелененьким”. Ну, а потім вже — футбол і виїзд, його пластовий курінь.

  “Передаю вітання всім фанатам “Прикарпаття”. Не сваріться між собою, вірте в ЗСУ та нашу з вами перемогу — вона близько. При можливості допомагайте волонтерам. Привіт футболістам та персоналу рідної команди. Ми вас не підводимо тут, а ви вже якось не підведіть нас на футбольному полі. Зелено-Жовті! Прикарпаття! Станіслав!”, – додає Роман Ткачешак.

  Читайте також: концерт або суші: прикарпатський ультрас розповів, що його тішить на війні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!