Топ-5 найкращих мобільних ігор 2019 року

Щоразу, коли здається, що онлайн-ігри вже досягли піку популярності, досягнення вершини відкладається. Адже щороку мільйони користувачів все частіше вибирають для себе розваги саме зі смартфоном в руці. Класичні гри на ПК поступово відходять у минуле разом з традиційними геймерами.

До вашої уваги — ТОП-5 найбільш очікуваних мобільних ігор 2019 року.

Ця гра представляє собою оригінальну карткову Dota. Над нею працюють вже 2 роки, а попередня дата виходу — середина 2019 року. У грі використовували движок Source 2, а гравцям традиційно надана можливість купувати картки в магазині Steam.

Перемога в грі безпосередньо залежить від швидкості прийняття рішень гравцем і можливостей карт, які у нього на руках. Зокрема, перемагає той, хто швидко знищить 2 вежі ворога або Ancient, який обов’язково з’явиться після знищення.

Пам’ятайте, що в колоді всього 40 карт, а загальна кількість доступних — 300. Грати доведеться проти реальних гравців, оскільки в перший рік в грі не буде доступним штучний інтелект.

На цю гру очікують вже на початку 2019 року. Хоррор-гра покаже постапокаліпсіс в кращому вигляді. Доведеться боротися з великою кількістю жахливих створінь, які будуть розумнішими з кожним пройденим рівнем.

Головна фішка гри в тому, що чудовиська з’являються раптово, для чого потрібно тримати зброю напоготові. Завдяки новій технології Detection Light Source ця раптовість досягла такого рівня, що гравець, напевно, упустить смартфон на землю від несподіванки.

Для вбивства чудовиськ доведеться використовувати оригінальну зброю, яку виготовляли з метеоритного дощу. Зокрема, саме після падіння метеорита і його уламків на Землю з нею сталося і біда, яку Ви будете мати можливість спостерігати.

Додаток вже не перший рік в трендах категорії «Спорт», але тепер лідер українського беттинг серйозно розширив свій діапазон.

Тепер гравцям доступний розділ онлайн казино зі значним асортименту ігор, серед яких: Игровые автоматы онлайн; Рулетка; Блекджек; Покер; Баккара і інші.

Тотальна війна вже близько! Готуйте своїх солдатів до останньої битви в їх житті. У цій версії гри можна удосконалювати своїх солдатів — тренуйте їх і використовуйте нові бойові накази, які дозволять підтримати дух і заборонять ступати навіть крок назад.

До того ж Ви самі зможете навчитися наносити своїм ворогам максимально можливий шкоди. Щодня в онлайн-версії на Вашому смартфоні буде доступна нова пачка завдань і місій.

Мобільна версія цієї гри заснована на відомій комп’ютерній MMORPG. Розробники і конструктори з команди PlayWorks створили концепцію нової гри ще в 2010 році, а тепер тільки реалізують те, що було продумано до дрібниць за останні 8 років.

У новій грі більше рас і персонажів. Станьте частиною великої раси і боріться за перевагу у всесвіті. Творці гри зробили персонажів максимально оригінальними і унікальними — тепер їх можливості можуть поліпшуватися вночі або погіршуватися при денному світлі. Хтось добре б’ється в воді, а інші — серед лісових хащів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!