“Тостер”: Івано-Франківськ перевірили на доступність

Івано-Франківськ перевірили на доступність для маломобільних категорій населення.

Результати оприлюднять вже незабаром – 17 березня. Про це розповів засновник “Доступно.UA” Дмитро Щебетюк.

“У чому Франківськ кращий та прогресивніший за інші міста України, що нас здивувало, вразило і підкорило у франківській доступності – про це розповість Дмитро Щебетюк 17 березня”, – йдеться в дописі.

У 2019 році “Доступно.UA” в рамках проєкту Рейтинг доступності міст України «Тостер» перевірили 6 міст з населенням від 100 до 250 тисяч на відповідність державним будівельним нормам. До них увійшов і Івано-Франківськ.

Рейтинг кожного міста сформували перевірки державних закладів, об’єктів інфраструктури, закладів харчування, громадських вбиралень, культурних закладів, публічних просторів тощо.

Мета проєкту Рейтинг доступності міст України «Тостер» —порушити питання важливості безбар’єрного простору в українських містах. А також — показати престиж i переваги від створення комфортного громадського простору для маломобільних груп населення.

Це зокрема люди з інвалідністю, люди з маленькими дітьми та дитячими візочками, літні люди, мандрівники з важкими валізами тощо.

Під час проектування вулиць, спорудження житла, супермаркетів та громадських установ у нас часто забувають про потреби маломобільних груп населення. Але людям з інвалідністю і мамам з дитячими візками так само, як і всім решта, потрібно пересуватися містом. Яка тепер ситуація з доступністю на Івано-Франківщині та які перспективи в цьому напрямку, з’ясовував «Галицький кореспондент».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!