Трагічно загинув начальник Коломийського відділу ДСНС

Сьогодні, 27 липня, трагічно загинув начальник Коломийського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області полковник служби цивільного захисту Вацик Ігор Ярославович.

“Галицькому кореспонденту” в пресслужбі ДСНС області повідомили, що Вацика знайшли мертвим близько 15:00 у Коломиї в машині, яка з’їхала з дороги. Наразі причина смерті невідома.

Пан Ігор народився 21 січня 1966 року в селищі Ворохта Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Закінчив Львівське пожежно-технічне училище, де навчався за спеціальністю «Протипожежна техніка та безпека». Також навчався у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МВС України, який закінчив у 2001 році.

Понад 30 років присвятив порятунку життя людей. Рухаючись кар’єрними щаблями, у квітні 2013 року Ігор Ярославович став начальником Коломийського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

«У пам’яті всіх, хто знав і працював разом із Ігорем Ярославовичем, він залишиться висококваліфікованим фахівцем, мудрим керівником, хорошим другом. Відхід у вічність близької людини є невимовно тяжким випробуванням для рідних і близьких покійного, тож у ці жалобні дні висловлюємо їм глибоке співчуття, поділяємо біль і горе, щиро сумуємо в цю скорботну годину», – пишуть на сторінці ДСНС в області.

До теми: На Тлумаччині 86-річну жінку збили на смерть на її ж городі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!