Травневий відпочинок, або На скільки подешевшала Туреччина

 • Обсяги продажів турів на травневі свята вразили навіть самі турагенції: порівняно з минулим роком кількість запитів і придбань турів вже збільшилася на чверть.

  Туреччина традиційно лідирує серед топових травневих напрямів: на неї припадає близько 35-40% всіх запитів. Інтерес відпочиваючих стимулювало різке зниження цін на відпочинок у цій країні, пише УБР.

  У турагенціях переконують, що нині можна знайти путівки навіть удвічі дешевше, ніж вони коштували минулої весни. Приміром, п’ятиденний відпочинок в п’ятизірковому готелі на двох обійдеться в $500 (близько 12,7 тис. грн). Готелі нижчого рівня – ще на $10-20 з людини дешевше.

  Причин здешевлення кілька. По-перше, це істотне зниження туристичного потоку з Росії. Окремі групи відпочиваючих, звісно, потрапляють на турецьке узбережжя, але летять, як правило, через Білорусь, що не зовсім зручно. Зрозуміло, що про колишню армію російських туристів, що окуповували на травневі свята левову частку місцевих готелів, мова не йде. Ще кілька місяців тому турецькі експерти прогнозували, що через конфлікт з Росією найбільше ризикує постраждати саме туристична галузь – і тепер ці прогнози збуваються.

  По-друге, не кращим чином на туристичному іміджі Туреччини позначилися численні теракти, які накрили країну в останні кілька місяців. Той факт, що НП траплялися буквально одна за одною, було багато постраждалих серед туристів, відбив бажання відпочивати в Туреччині у європейців, які цінують стабільність, зокрема, німців і англійців, які до недавнього часу “годували” фешенебельні турецькі готелі.

  Деякі експерти навіть пророкують подальший обвал цін, називаючи вартість путівок на тиждень в готелях 3-4 зірки в $150 з людини (близько 3,8 тис. грн за нинішнім курсом), а в п’яти зіркових готелях – до $200 (приблизно 5,1 тис. грн).

  1_8fc25

  Нагадаємо, АТОвцям з сім’ями пропонують безкоштовний відпочинок у Яремче, де їх гостинно прийматиме один з готельних комплексів.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!