Треба мільйон гривень: франківський “Дім Сірка” потребує коштів для переїзду у новий притулок

 • Через відсутність умов в івано-франківському притулку “Дім Сірка” волонтери мусять переїжджати у нове місце з чотирилапими. Для цього потрібно зібрати щонайменше мільйон гривень, пише “Суспільне Карпати”.

  60 тисяч гривень на місяць потрібно для утримання притулку із собаками, що розташований на вулиці Юності в Івано-Франківську. Тут – понад 350 собак, розповідає волонтерка “Дому Сірка” Ірина Зайченко. Проте це ще не всі витрати, які необхідні для функціонування притулку. Однією з них є потреба в погашенні боргів за лікування тварин.

  “Збитих, хворих собак, які покалічені людьми, є дуже багато. У нас 50-70 тисяч гривень боргу в кожній клініці, яку ви знаєте в цьому місті. А щодо собак у притулку, в мене до людей єдине прохання – приїжджайте, беріть собак звідси, не бійтеся. Ви не станете безпорадними”, – зазначила Ірина Зайченко.

  Вона також додає, що через погану дорогу, яка веде до притулку, люди відмовляються приїжджати до собак. Є проблема й з доставкою їжі для тварин. Найгірша ситуація – під час опадів. Через відсутність електроенергії, води та комфортних умов для працівників волонтери мусять переїжджати в новий притулок у селі Хриплин. Голова благодійної організації “Дім Сірка” Наталія Когут розповідає, що там вони викупили земельну ділянку.

  “Ці нові вольєри нам також потрібно буде розбирати і перевозити на нову територію. Треба буде шукати шалені кошти на саме транспортування. Ми вже з цим стикалися три роки тому, коли переїжджали із Загвіздя. Тому зараз, насамперед – це хоча би трішки підсипати дорогу. Пізніше будемо оголошувати збір на новий притулок. На проведення електрики, води і його оновлення”, – сказала Наталія Когут.

  Щоб переїхати у новий притулок та облаштувати його, волонтери проситимуть фінансової допомоги у небайдужих людей. Так волонтери сподіваються зібрати не менше мільйона гривень.

 • Читайте також: Волонтери «Дому Сірка» запрошують усіх охочих у собачий притулок, аби допомогти вигулювати «хвостиків». Часу це займе небагато, а для здоров’я – тільки користь: багато руху і море безкорисливої любові.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!