Третя стать: нардепи поділились міркуваннями про перспективи трансгендерів в Україні

Українські депутати не готові піти шляхом Німеччини та оголосити про появу третьої статі поряд із чоловіками і жінками. Тоді як у ФРН суд зобов’язав владу додавати у свідоцтва про народження гендерну ідентичність тих, хто не є ні чоловіком, ні жінкою.

Нардеп Логвинський працює в Раді Європи якраз над схожою тематикою, тому легко перераховує 12 видів трансгендерів. Та задається питанням, чи потрібні окремі туалети для представників цього середнього роду. А Мушак пропонує піти ще далі та замислитися над правами секс-роботів, наприклад, чи може він відмовити в статевій близькості людині, повідомляє ТСН.

Однак більшість народних обранців так серйозно в проблематику не заглиблювалися і говорили винятково про те, чи є жіноподібні чоловіки та чоловікоподібні жінки в Раді. Гончаренко зізнався, що серед депутатів вистачає категорії “не те і не те”, а Острікова заявила, що любить усіх людей, включно з фемінними чоловіками. Тетерук пригадав, що міг заплакати лише в дитинстві, а Кіссе зізнався, що може це зробити і тепер.

Підсумувала ж розмірковування колег Червакова.

“Світ збожеволів, скочується у прірву! Третя стать – це народний депутат», – сказала Червакова.

Читайте також: Івано-Франківська обласна рада звернулась до ВРУ щодо врегулювання трансплантації органів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!