Трьохрічному Денискові із Рогатинщини потрібна допомога

У своїх три рочки хлопчик не сидить, не повзає, не ходить і не розмовляє. У дитини мікроцефалія, затримка психічного розвитку, приступи епілепсії.

Про проблему повідомила жителька Івано-Франківська Світлана Дячишин.

«Людоньки, прошу по можливості допомогти цьому хлопчикові – ні одна гривня не буде зайвою. Дуже прошу всіх Вас про допомогу для маленького Дениска Вдовичина із села Козарі, Рогатинського р-ну, Івано-Франківськлї обл.», – звертається жінка.

Вона запевняє, що батьків хлопчика знає особисто. Дитині 3 рочки, він не ходить, не сидить, не повзає, не розмовляє. Дуже часто на реабілітації, велика сума коштів йде на лікування.

«Друзі, родичі, знайомі і просто небайдужі люди. Змушена просити Вас про допомогу, хоча мені це дуже не легко робити», – пише мама хлопчика Ольга Вдовичин.

За словами жінки, у її сина мікроцефалія, спастичний тетрапарез з стійкими руховими порушеннями, затримка психомовного розвитку, симптоматична епілепсія, залізодефіцитна анемія легкого ступеня. Денискові потрібна термінова реабілітація. Один курс лікування 30 000 грн, потрібно пройти три курси. Реабілітації для сина є життєво необхідною.

Якщо хтось зможе нам допомогти фінансово, батьки будуть дуже вдячні.

Реквізити для допомоги в грн:

Отримувач Вдовичин Ольга

Приват банк 4149497821516780

Ощадбанк 26253510963663

Контактний номер телефону: 0979140579

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!