Тривалість комендантської години на Прикарпатті не змінюватимуть

 • Проти її збільшення виступило 76% з 7107 людей.

  Тривалість комендантської години на Прикарпатті – без змін.

  Рішення не змінювати тривалість комендантської години прийняли сьогодні, 7 листопада, на Раді оборони області, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на голову ОДА Світлану Онищук.

  Передусім, за її словами, цікавилися думкою громадськості. Так, протягом тижня на телеграм-каналі голови ОДА проводилося опитування.

  У  ньому взяли участь 7107 людей. За його результатами, 76% висловилися проти збільшення тривалості комендантської години.

  “Чималого резонансу питання набуло у медіапросторі. У коментарях до публікацій щодо зміни часу комендантської години здебільшого висловлювались проти збільшення її тривалості. З огляду на це комендантська година на Прикарпатті й надалі триватиме з 24:00 до 05:00″, – додала Онищук.

  Нагадаємо, що минулого тижня під час засідання Ради оборони області розглянули звернення від Головного управління Національної поліції щодо збільшення тривалості комендантської години з 23:00 вечора до 05:00 ранку. Аргументували це тим, що зменшилася тривалість світлової пори доби, а також з метою не допустити ускладнення криміногенної ситуації.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!