Триває модернізація дитячої лікарні у Надвірній (фото)

 • Громада та керівництво закладу докладають максимум зусиль, щоб повністю оновити заклад КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району” й максимально ефективно організувати процес приймання, огляду та надання медичної допомоги маленьким пацієнтам.

  Вже на сьогодні уклали договори з НСЗУ за п’ятьма пакетами медичних послуг, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Надвірнянську міську раду.

  Три з яких є новими, а саме:

  • Відкрили відділення первинної медичної допомоги з метою організації єдиного педіатричного простору для дітей Надвірнянської територіальної громади;
  • відкрили відділення паліативної медичної допомоги та сформовано мобільні паліативні бригади;
  • відкрили пакети послуг амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги.

  Крім того, заклад на даний час подав пропозиції до НСЗУ за двома додатковими пакетами – пакет фізичної реабілітації для дітей з ураженнями рухового апарату та неврологічними ураженнями.

  Також коштом місцевого та обласного бюджетів розпочато капітальний ремонт першого поверху стаціонару КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району”.

  Зазнала оновлення і матеріально-технічна база закладу. Закуплено комп’ютерне обладнання та комплектуючі, налагоджено співпрацю з благодійниками та отримано допомогу у вигляді: монітора пацієнта з комплектом датчиків, портативного ЕКГ-апарату, інфузомату системи BBraun. Окрім того, отримано протипролежневий матрац, розхідні матеріали для травматології та відділу інтенсивної терапії.

  Нагадаємо, на Франківщині відкриють ще один пункт вакцинації

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!