“Це абсолютно провальна інформаційно-психологічна операція Кремля”, – ГУР про “брудну бомбу”

  • Світ не вірить у російський фейк про “брудну бомбу”, це абсолютно провальна інформаційно-психологічна операція Кремля. Про це повідомив представник ГУР МО України в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

    Заяви Кремля про намір України нібито застосувати “брудну бомбу” – це не лише психологічна, а й геополітична операція, орієнтована на зовнішній світ з метою змусити українців прийняти факт окупації і вести переговори з агресором.

    “Весь світ не повірив у цей відвертий фейк, це абсолютно провальна інформаційно-психологічна операція. 24 жовтня в Москві відбулась закрита зустріч з представниками дипломатичних та інших представництв на Росії, де спецслужби намагались лякати міжнародних представників страшною загрозою з боку України – “брудною бомбою”. Звичайно, ніхто не повірив. Тому що зроблено це все так-сяк, жодних доказів немає. Крім того, весь світ бачить насправді, хто агресор і хто на кого напав, хто займається терором проти мирного населення”, – зазначив представник ГУР МО України Андрій Юсов в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!