Це буде справжній прорив: Кравчук підтримав висунення Тимошенко у президенти

 • Леонід Кравчук підтримав висунення Юлії Тимошенко на посаду президента України та закликав зробити це весь український народ.

  Про це перший президент нашої держави заявив на з’їзді партії ВО “Батьківщина” — Форум і єднання, який проходить у вівторок, 22 січня, у Києві. “Ці вибори будуть не просто виборами президента, це будуть вибори нового курсу, нового життя, нового бачення розвитку”, — наголосив Кравчук.

  Юлія Тимошенко

  Леонід Кравчук зазначив, що знає лідера “Батьківщини” як досвідчену, щиру людину, сильну та могутню постать, яка витримала на своєму шляху великі випробування. “Головна якість, якою володіє Юлія Тимошенко, яка має бути визначальною для президента — це любов до Вітчизни, сила духу, сила волі, сила знань”, — заявив Кравчук.

  Леонід Кравчук

  Також він звернув увагу на те, що саме під керівництвом лідера “Батьківщини” найкращі фахівці розробили Новий курс — програму, що забезпечить державі справжній прорив. Леонід Кравчук вважає, що лише Тимошенко зможе вивести Україну з економічного провалля. За її президентства всім доведеться жити за законом, бути перед ним рівними, і в разі його порушення відповідати, резюмував перший президент.

 •  

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!