Це був єдиний вихід, – Маляр про формулу порятунку захисників Маріуполя

 • Наразі триває гуманітарна операція з порятунку українських воїнів з “Азовсталі”.

  Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що захисників Маріуполя не могли евакуювати із заводу за іншою формулою, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  16 травня 53 важкопоранених військових вивезли з “Азовсталі” до медичного закладу в тимчасово окупований Росією Новоазовськ. Ще 211 воїнів доставили в Оленівку через гуманітарний коридор. Їх повернуть додому в рамках обміну полоненими. 

  За словами Маляр, іншої формули порятунку українських захисників з “Азовсталі” просто не було. Українська влада намагалася використати усі сценарії й пропозиції, які лунали у публічному просторі щодо порятунку українських військових, але не вдалося.

  “Операція буде проводитися до повернення цих осіб на підконтрольну Україні територію. Так само ми повідомляли, що військова деблокада, на жаль, неможлива у цій ситуації. І іншої формули порятунку, ніж та формула, яка використовується зараз, не може бути у цій ситуації. Це був єдиний вихід, – сказала вона.

  Ганна Маляр зауважила, що операція з порятунку захисників Маріуполя наразі найголовніше питання. І владі відома точна кількість українських військових, які ще залишилися на території “Азовсталі”. Але виносити таку інформацію на загал не можна.

 • Вона також висловила сподівання, що операція з порятунку українських воїнів закінчиться добре.

  Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив, що операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!