Це хамство: У Франківську перекрили центр, а про об’їзд забули

Сьогодні, 25 березня, в Івано—Франківську відбувається Хресна хода. Центр міста перекрили.

Куди їхати, щоб потрапити у центр міста, люди не знають. Особливо водії маршруток, тож кожен виходить із ситуації як може.

Водій маршруту номер 26 поїхав по вулиці Вагилевича, виїхав на Січових Стрільців. Там його і зупинила патрульна поліція.

Пасажири просили представників поліції не накладати штрафні санкції, адже водію саме поліцейські показали шлях на Грушевського, а звідти як він мав вибиратися – невідомо. Той поїхав під знак, де його й зловила поліція.

«Це хамство, поліція перекрила центр міста, а куди їхати водії не знають. Якщо робиться перекриття центру, створюють об’їзд. А просто штрафувати водія не можна», — коментує пасажир автобуса Олег Шпанько.

Водій підтверджує, що поліція направила його в цьому напрямку. Не заперечує, бачив знак, але куди йому було їхати — не знав.

Поліція зі свого боку ситуацію не коментує, каже, усі коментарі дає  прес—служба.

Люди у салоні обурюються, що змушені чекати. Кажуть, про перекриття не знали взагалі, для чого таке робити – не розуміють.

Зрештою до водія підійшли інші правоохоронці, віддали водійське посвідчення. Запитали, чи водій ознайомлений з місцями перекриття міста. Той відповів, що не знав. Його також запитали прізвище роботодавця. Посадовець наголосила, що водій порушив правила, він має врахувати порушення у майбутньому. Обіцяли обійтися без штрафів.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!