“Це наша реальна статистика”: в ОДА пояснили, чому Прикарпаття лідирує за кількістю хворих

 • Сьогодні, 22 квітня, відбулась онлайн-нарада в Івано-Франківській облдержадміністрації.

  Т.в.о голови облдержадміністрації Віталій Федорів зазначив, що в Івано-Франківській області офіційно зафіксували 2070 підозр на коронавірус. Цей показник один з найвищих в Україні. 

  “Ми зареєстрували всіх людей, у яких бачимо підозри. Це ми робимо для того, щоб максимально відділити хворих чи потенційно хворих людей”, – пояснив він.

  За статистикою, на Івано-Франківщині 589 випадків захворювання на коронавірус. Більше лише у Чернівецькій області (1053 випадки) та у м.Київ (989 випадків).

  Багато із людей з підозрами помирають, та в ОДА кажуть, що статистику не ховають, аби максимально показати реальний стан. Тому повідомляють про усі випадки та підозри, навіть коли приходить результат про померлих із підозрами на COVID-19.

 • “Ми хочемо, щоб летальних випадків було менше, але приховувати і наражати людей на небезпеку ми не можемо. Це наша реальна статистика”, – наголосив Федорів.

  Нагадаємо, карантин в Україні продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.  

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!