Це неприпустимо, коли в країні йде війна, – Марцінків про “Хамерманів”

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що виступ гурту «Хамерман знищує віруси» на фестивалі Porto Franko «неприпустимий у час, коли в Україні триває війна».

Про це Марцінків повідомив в ефірі програми Нині вже на Громадському.

«Я вважаю, що це неприпустимо, неприпустимо у такий час, коли країна зрештою не закінчила війну. Неприпустимо пропагувати саме таке мистецтво. Я себе вважаю сучасною людиною, але це відверто скажу, перебор. Є інших багато заходів на фестивалі, які гарні, де чудові артисти», — наголосив він.

Нагадаємо, У Франківську освятять Палац Потоцьких через виступ гурту “Хамерман знищує віруси”

За його словами, виступ відбувся у публічному місці, а артисти виконували пісні російською.

«Це Палац Потоцьких, це центр міста, це не закритий нічний клуб… Виступ відбувався повністю на російській мові, був з нецензурною лексикою, яку чути було у центральній частині міста… Була обурлива сама форма співаків», — пояснив свою думку Марцінків.

Читатйе також: Президента “Порто Франко” викликали у поліцію через виступ скандального гурту

«Я вважаю, що таке мистецтво може бути тільки камерне, тільки закрите, суто по запрошеннях, а не так як це відбулось у Івано-Франківську», — додав міський голова.

До теми: Системі, яка зараз є, потрібно показувати ж*пу: У Франківську “Хамерман знищує віруси” розповідає про провокативне мистецтво

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!