Ціни на хостинг та домени виросли

 • У серпні хостинг-провайдери повідомили про подорожчання хостингу, реєстрації доменів та оренди серверів.

  Зростання курсів іноземних валют змінило собівартість IT-послуг, що стало причиною подорожчання хостингу, оренди серверів та реєстрації доменних імен. Тривалий час компанії намагалися тримати ціну на довоєнному рівні, але низка чинників призвела до перегляду цінової політики.

  1 серпня 2022 року офіційний реєстратор доменних імен та хостинг-провайдер Cityhost.ua попередив своїх клієнтів про підвищення вартості на послуги, а також про зміну тарифних планів:

  • Тарифні пакети хостингу розширилися з 15 серпня: збільшилися кількість дискового простору, ліміт файлів та інші показники. Вартість тарифного плану зросла в середньому на 25%.
  • З 15 серпня збільшилася ціна за оренду виділених серверів загалом на 25%.

  1 серпня хостинг-провайдер FREEhost.UA також попередив своїх клієнтів про зростання вартості послуг з 16.08. Збільшилися ціни на 25-40 % залежно від самої послуги — виросла вартість віртуального хостинга, виділених та віртуальних серверів.

  Хостинг-компанія Hosting Ukraine про подорожчання повідомила 10 серпня. Ціни піднімуться з 1.09 на 25-40%. Зміни цінової політики стосуються віртуальних та фізичних серверів, віртуального та бізнес-хостингу, а також реєстрації та продовження регіональних доменів. Крім того, на 10% зросте вартість реєстрації низки тематичних доменів — .club, .monster, .abogado тощо.

  ТОВ «Хостмайстер», адміністратор доменної зони UA, анонсував збільшення вартості реєстрації та продовження низки українських доменів з 1 вересня. У середньому ціна збільшиться на 40%. Відомо, що подорожчають домени com.ua, kiev.ua, kyiv.ua, poltava.ua, pl.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, uzhgorod.ua, uz.ua. Цього ж дня прайс-лист реєстраторів, які надають послугу оформлення зазначених доменів, також зміниться.

  Збільшення вартості тарифів та послуг — вимушений крок для українських хостинг-провайдерів. Він дасть компаніям змогу надавати якісні послуги і продовжувати працювати в умовах кризи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!