Цьогоріч Україна отримала від Світового банку понад 14 мільярдів доларів

 • Світовий банк продовжує підтримувати Україну, включаючи новий проєкт INSPIRE на суму 1,2 мільярда доларів на соціальні виплати.

  Міністр фінансів України Сергій Марченко обговорив реформи та потреби у фінансуванні до 2024 року зі Світовим банком, який вже мобілізував для України понад 14 мільярдів доларів. 

  Вчора, 4 грудня, міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустріч з делегацією Світового банку для обговорення стану проведення реформ та потреб України у фінансуванні на 2024 рік. Про це повідомляє Міністерство фінансів України, передає УНН.

  Міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустріч з делегацією Світового банку для обговорення стану проведення реформ та потреб України у фінансуванні на 2024 рік. 

  “Вдячний Світовому банку за надзвичайну підтримку. У цьому році, у рамках мобілізованих Банком фінансових ресурсів Україна отримала понад 14 млрд доларів США. Банк розробив низку важливих інструментів для залучення фінансування з метою забезпечення підтримки держбюджету України та відновлення інфраструктури, зруйнованої внаслідок російської агресії”, – зауважив Міністр фінансів України Сергій Марченко. 

  Зазначається, що сьогодні обсяг портфеля діючих проектів Світового банку є найбільшим за всі роки співпраці. В цьому контексті, учасники зустрічі обговорили стан реалізації проєктів з відновлення. 

  Директор Світового банку у справах Східної Європи Аруп Банерджі наголосив, що Світовий банк зацікавлений у подальшій підтримці України та пошуку потрібних заходів і умов для залучення фінансування іноземних партнерів через спільні проєкти. 

  Нагадаємо, пенсії зимою 2023−24: що зміниться для українців та чи будуть підвищення і доплати

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!