«Цифровий інтенсив»: у Франківську провели тренінг для майбутніх фотографів та блогерів (фото)

 • Сьогодні, 15 грудня, в Івано-Франківську в підземному переході “Ваґабундо” відбувся тренінг «Цифровий інтенсив».

  Триває він з 12:00 до 18:30. Це безкоштовний фототренінг, створений за ініціативи громадської організації “ФРІ ІФ”.

  “Буде 7 лекцій та 7 крутих спікерів. У наших інтересах – долучити людей до активного громадського життя. Будемо вчити фотографії та як вести сторінку в соцмережі”, – розповіла співорганізатор Настя Стецькович. 

  Спікери інтенсиву – місцеві фотографи, відеографи та блогери, а учасники інтенсиву – будь-які зацікавленні у фото й відеозйомці люди.

  На тренінг запрошені фотографи Сергій Семак та Марк Сосяк, модель Олеся Мула, SMM-експерт Тарас Бранченко, відеограф Денис Єфімов, та блогери Віталія Шпирко та Юлія Вербинець. 

  “Я вже фотографую три роки. Надаю перевагу портретній студійній фотографії. Важливо, щоб для фото було хороше світло – на нього звертаємо увагу насамперед. Воно може бути як природне, так і штучне. Також розповідатиму про інші компоненти вдалого фото”, – говорить Сергій Семак.

  Мета проєкту, кажуть організатори, створити платформу для вільного обміну досвідом між професійними фотографами, блогерами та початківцями.

  «Я фотограф майбутній. Мені 18 років. Хочу навчитися чогось нового. Тут хороша атмосфера та люди», – каже франківець Мар’ян Івасик.

   Захід триватиме 6,5 годин і поділений на 2 частини: спочатку розкажуть про основи фотографії, а потім про роботу в соцмережі “Інстаграм”.

  “Мені 15 років. Хочу послухати спікерів, саме тому сюди завітала. Мені цікава сфера блогерства, хочу розвиватися у ній”, – говорить Іра Адамович.

  Між частинами вiдбудеться воркшоп, кавабрейк та перерви на нетворкiнг.  У кінці події всі учасники зможуть поставити спікерам питання.

  Нагадаємо, у Франківську відкрили виставку присвячену екології.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!