Цивілізований продаж: в Івано-Франківську відтепер можна купити з гарантією автомобілі з пробігом

 • Сьогодні, 7 листопада, в Івано-Франківську презентували «АЛЬЯНСМАРКЕТ» – новий продукт на ринку автомобілів з пробігом на базі ТОВ «Альянс-А». За словами директора ТОВ «Альянс-А» Михайла Горбачова, придбання автомобілів з пробігом у багатьох викликає невпевненість та недовіру як до продавців таких авто, так і до технічного стану транспортних засобів. Однак, ймовірності купити несправну автівку можна уникнути, якщо купувати її в надійному місці. Тоді покупець буде впевнений у якості авто,  матиме відкриту і повну інформацію про його технічний стан, а оформлення буде максимально прозорим.

  «Люди, які купують автомобіль з пробігом, повинні відчувати безпеку і впевненість. Ми це гарантуємо за рахунок перевірки авто і підготовки до продажу. Також на 100% відповідаємо за безпеку автівки і майбутнього власника та надаємо комплекс послуг на рівні з продажем нових автомобілів», – зауважує Михайло Горбачов.

  Окрім того, при покупці автомобілів з пробігом в «АЛЬЯНСМАРКЕТі» клієнти можуть скористатися кредитом чи лізингом, встановити додаткове обладнання, повністю застрахувати його та користуватись якісним технічним обслуговуванням.

  «В середньому, в області продають 800-1000 авто з пробігом. Відповідно ми хочемо збільшувати нашу частку, щоб люди купували справді якісний продукт. Завдяки нашим партнерам, клієнт отримує якісні та економічні умови купівлі. З сьогоднішнього дня стартує наповнення складу «АЛЬЯНСМАРКЕТу» за рахунок наших автоцентрів Ford, Fiat, Seat, Nissan і Volkswagen. Тобто люди можуть здати автомобілі з пробігом, купити нові, а ті будуть продаватися на нашому майданчику з повністю відкритою історію та пакетом послуг», – продовжує директор ТОВ «Альянс-А»

  Наразі в «АЛЬЯНСМАРКЕТ» є 10 автомобілів та із сьогоднішнього дня стартує запуск офіційного сайту. Окрім профільних брендів Ford, Nissan, Volkswagen, Fiat, Seat, на майданчику представлені також й інші марки. Зокрема, Skoda, Volvo, Renault, Audi тощо.

  Директор СК «Універсальна» Анна Нікітенко зазначила, що людина, яка купує автомобіль з пробігом, в якого закінчилась гарантія від виробника, часто опиняється в непередбачуваних ситуаціях. Адже недарма кажуть, що автомобіль – це вже не розкіш, а справжня розкіш – це запчастини до нього. Тому страхова компанія пропонує клієнтам «АЛЬЯНСМАРКЕТу» подовжену гарантію від виробника на 12 місяців. Відтак будь-яка поломка, яка станеться в період дії гарантії, усувається безкоштовно. Клієнт отримує високоякісний сервіс і може вибрати одну з трьох програм, які відрізняються покриттям і вартістю.

  «Найбільш бюджетна програма коштує 5500 грн, і при цьому клієнт отримує гарантію 6000 ум.од на цілий рік. Також є програми з гарантіями 12 000 ум.од. і 30 000 ум.од. Покриваються такі серйозні поломки, як ремонт трансмісії, двигуна, щеплення. Таким чином, клієнт «АЛЬЯНСМАРКЕТу» стає особливим власником автомобіля, і він не просто купує засіб для пересування, а й отримує цілий пакет переваг так само, як і при покупці нового авто. Це офіційна історія автомобіля,  справний технічний стан та справедливий пробіг», – зазначила вона.

  Ще одним партнером «АЛЬЯНСМАРКЕТу» є СК «ПРО100-страхування». Її директор Олександр Саваневський відзначив, що компанія доклала усіх зусиль, щоб клієнти почували себе комфортно та зекономили свій час і кошти. Тому все побудовано за принципом єдиного вікна. При укладанні договорів КАСКО клієнт сам собі обирає умови страхового захисту, які йому потрібні.

  «Крім страхового захисту, ми пропонуємо додаткову опцію – допомогу на дорозі. Якщо потрібно, клієнтам буде надаватись послуга евакуатора, підзарядка акумулятора, заміна коліс тощо», – додав Саваневський.

   

   

   

   

   

   

   

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  На правах реклами

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!