Turkish Airlines скасували рейси в Івано-Франківськ через обмеження аеропорту

 • Авіакомпанія Turkish Airlines скасувала рейси Стамбул-Івано-Франківськ як мінімум на найближчі кілька днів через обмеження українського аеропорту, про які авіакомпанії повідомили в середу, повідомляє avianews.com.

  У довідковій повітряних воріт пояснили, що це пов’язано з ремонтом смуги, яка може тривати два місяці.

  Як стало відомо, аеропорт за допомогою листа повідомив авіакомпанії про те, що комісія під час вивчення поверхонь аеродрому виявила тріщини і лущення бетонних покриттів.

  На підставі акта комісії аеродром може обслуговувати не більше 10 операцій на добу, при цьому загальна вага кожного повітряного судна не повинна перевищувати 50 тонн до завершення ремонту.

  503

  Такі обмеження унеможливлюють комерційне використання авіалайнерів типу Airbus A319, які літали на рейсах Turkish Airlines між Івано-Франківськом та Стамбулом, пояснив виданню інформоване джерело.

  Нагадаємо, авіакомпанія відкрила щоденні рейси в Івано-Франківськ 30 березня.

 • Раніше Turkish Airlines була змушена припинити польоти між Стамбулом і Дніпропетровськом через відмову українського аеропорту обслуговувати рейси. Міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав ситуацію, що склалася комерційним конфліктом двох компаній і заявив, що підстави для втручання в нього Мінінфраструктури або Державіаслужби відсутні.

  Аеропорт Дніпропетровська через “Дніпроавіа” контролюється компанією “Галтера”. Аеропорт Івано-Франківська знаходиться в концесії у ТОВ “Скорзонера”. І “Галтера”, і “Скорзонеру” ЗМІ пов’язують з бізнесменом Ігорем Коломойським, який також є співвласником авіакомпанії МАУ.

  Нагадаємо, що з Івано-Франківська Turkish Airlines запускають рейс до Стамбула.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!