Туристичні локації: на Яремчанщині втілили в життя три проєкти

 • Відбулося виїзне засідання ради обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

  Голова обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій спільно з членами ради обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування з робочим візитом побували в Делятинській і Ворохтянській селищних та Яремчанській міській радах. У рамках робочої поїздки вони ознайомилися з результатами реалізації проєктів обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування, які впроваджувалися упродовж останніх трьох років.

  “Ми аналізуємо проєкти, не тільки ті, які реалізовувалися цього року, але й за декілька останніх років, щоби відчути динаміку. В горах своя динаміка та своєрідність проєктів. Вони більшою мірою ґрунтуються на автентичності. Їхня стратегічна мета – залучити туриста. А для цього треба вишукувати родзинки”, – підкреслив Олександр Сич

  Перебуваючи в Делятинській територіальній громаді керівники та депутати обласної ради ознайомилися з результатами реалізації проєкту-переможця дев’ятого Конкурсу” Делятинщина – предвічна брама в Карпати”, в рамках якого облаштували чотири туристичні локації.

  Окрім цього керівництво Делятинської територіальної громади презентувало результати реалізації чотирьох проєктів-переможців дев’ятого-одинадцятого Конкурсів, які впроваджувалися упродовж 2019-2021 років. На їх співфінансування з обласного бюджету спрямували один мільйон гривень.

  У селі Дора Яремчанської територіальної громади члени ради Конкурсу побували в криївці УПА, яку реконструювали в рамках проєкту “Остання криївка”, що став переможцем Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. На його реалізацію з обласного бюджету виділили співфінансування у розмірі 250 тисяч гривень.

  Загалом протягом 2019-2021 років у рамках дев’ятого-одинадцятого Конкурсів у Яремчанській територіальній громаді реалізували три проєкти на загальну суму 1,3 мільйонів гривень, зокрема з обласного бюджету – 890 тисяч гривень.

  Читайте також: У курортному Яремче встановлюють 30-метрову ялинку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!