Туристичні місця України, де квітує весна 

  • З настанням весни все більше мандрівників міркують над новими маршрутами. Побачити, відчути і пізнати квіткову Україну пропонує “Галицький кореспондент“. Ці туристичні маршрути повинен відвідати кожен!

    Цвітіння крокусів

    с. Колочава, Закарпатська обл.

    Крокуси (шафран Гейфеля) розквітають першими на схилах Українських Карпат. Найбільше їх у селі Колочаві, Міжгірського району, Закарпатської області, недалеко від озера Синевир. Ці квіти належать до червонокнижних і зривати їх заборонено.

    Квітнуть ці дивовижні рослини від березня до середини квітня протягом 20-25 днів.

    krokus

    Ічнянський національний парк

    м. Ічня, Чернігівська обл.

    Ічнянський національний парк особливо красивий навесні. На території парку є багато балок і річкових долин, що утворилися завдяки річці Удай та її притоці Іченька. Весною тут росте неймовірно багато пролісків та підсніжників, що теж знаходяться під охороною Червоної книги України.

    Цвітуть квіти в березні-квітні, але якщо надворі тепло, то їх можна зустріти і в лютому.

    fototur-6

    Ічнянський-національний-парк-Ічня

    Долина диких тюльпанів

    с. Надітичі, Львівська обл.

    Справжня, автентична долина тюльпанів є всього за 30 кілометрів від Львова. Долина диких тюльпанів знаходиться біля села Надітичі Миколаївського району на Львівщині, у заплаві між річками Дністер і Рибниця.

    Дикий тюльпан або рябець великий – рідкісна рослина, занесена до Червоної книги. Цвіте вона на початку і всередині квітня. Від звичайного тюльпана відрізняється меншими розмірами. Поміж бордовими дикими тюльпанами трапляються й білі, жовті, світло-рожеві, білі в горошок, але такі квітки – справжня рідкість.

    10544_800x600_Fritillaria-meleagris-blomst

    Долина нарцисів

    м. Хуст, Закарпатська обл.

    Долина нарцисів – унікальний природний об’єкт, який не можна побачити більше ніде у світі. Щороку сюди з’їжджаються тисячі туристів з України та закордону, щоб побачити диво цвітіння дуже красивої рідкісної квітки, занесеної до Червоної книги. Нарциси розцвітають наприкінці квітня і милують око до середини травня.

    49696181

    Цвітіння сакур

    м. Ужгород, м. Мукачево, Закарпатська обл.

  • Японська вишня потрапила до Карпат ще на початку 20 ст. У 1923 роках чехи активно розбудовували район Ужгорода – Галагов. Оскільки там був досить болотистий ґрунт, то вирішили посадити сакури. І не прогадали – земля та досить теплий клімат зробили своє – дерева родом із Японії прижилися у Закарпатті.

    Що ж до Мукачева, то активно висаджувати сакури у цьому місті почали вже у роки Незалежності. Та за такий короткий час міста практично зрівнялися у кількості дерев. Проте змагання, у якому місті буде більше сакур, триває і до нині.

    Цвітіння сакури триває близько двох тижнів і припадає приблизно на кінець квітня – початок травня, залежно від погодних умов.

    3

    Кіровоградський Дендропарк

    м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

    Дендропарк – це велика паркова зона, яка охоплює близько 45 гектарів території Кропивницького. Завезені з Голландії цибулини тюльпанів щовесни проростають на українській землі. Окрім квітів, у Дендропарку є багато розважальних закладів та атракціонів. Саме тому, мешканці міста називають цей куточок “Українським Діснейлендом”. Ищете где заказать дизайн интерьера киев ? Только лучшие, современные дизайнерские идеи и продуманные решения.

    Тюльпани починають цвітіння за теплої пори ближче до кінця квітня та завершуються до середини травня.

    8847_800x600_393

    Цвітіння трав в біосферному заповіднику “Асканія-Нова“

    смт. Асканія-Нова, Чаплинський р-н., Херсонська обл.

    Тут можна зустріти не лише унікальних тварин, а й цвітіння ковили, яка покриває весь заповідник сріблястим серпанком. Також можна насолодитися цвітінням катальпи, бузкової алеї. Це той випадок, коли варто побачити заповідник не лише через ціннісну фауну, а й флору.

    Сріблясте цвітіння ковили починається з середини квітня і аж до червня місяця.

    ask

    kovil

     Бузковий Гай

    смт. Диканька, Полтавська обл.

    Бузковий Гай знаходиться на південній околиці смт. Диканьки. Саджанці для квітучої ботанічної пам’ятки природи звозили з усієї Європи. Хоч ця місцина не користується великою популярністю серед туристів України, але це  хороша нагода відвідати відоме містечко з оспіваної Гоголем книги.

    Бузок зацвітає в середині травня і залежно від виду рослини та погодних умов може цвісти аж до липня.

    35985453

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!