Туризм та інвестиції: у Долині витратили понад три мільйони на місцеві програми

 • Сьогодні, 26 жовтня, у Долині відбулася тридцять друга сесія міської ради.

  Одним з основних питань, винесених на неї, став звіт фінансового відділу про виконання бюджету за 9 місяців поточного року.

  Як повідомила Надія Попович, начальниця фінансового відділу міської ради, за цей період до  бюджету надійшло 69 мільйонів 465 тисяч гривень, що становить 95,5 відсотків від запланованого обсягу коштів. Недоотримав же міський бюджет 3 мільйони 276 тисяч гривень.

  Основними джерелами наповнення бюджету стали податок на майно, акцизні податки на ввезене пальне і на торгівлю алкоголем та сигаретами. А найменше грошей приніс туристичний збір – 8258 гривень та рентна плата за використання лісових ресурсів – 211 гривень.

  Щодо видатків, то основну їх частину склали витрати на функціонування органів місцевого самоврядування – майже 7 мільйонів гривень, закладів освіти – 15.5 мільйонів гривень, ремонт доріг і благоустрій міста – 14.5 мільйонів. Ще понад три мільйони було витрачено на місцеві програми: розвиток сфери енергоспоживання, туристично-інформаційний центр, залучення інвестицій, громадські ініціативи та інше.

  Заслухавши звіт, депутати прийняли його до відома, проголосувавши “за” це рішення.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!