“Ти не думай, що я такий добрий”: СБУ перехопила чергову розмову окупанта з дружиною (відео)

 • Російські окупанти настільки озвіріли на війні в Україні, що їх почали боятися навіть власні дружини. Жінки рашистів із жахом очікують повернення чоловіків додому, бо звірства, які вони чинять на нашій землі, змінили психіку ворожих солдатів.

  Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яка є в розпорядженні СБУ.

  На ній п’яний окупант, який зараз «стоїть» на Херсонщині, розповідає дружині про звірства над цивільним населенням України. І цим дуже її лякає.

  «Я могу взять человека и в голову «бам»… с пулемета, Калашникова, с ПКМа… сто человек прошить, да. Голову оторвать! Ты что в это не веришь? Настя, я долбо*бом стал, я вообще еб****ый стал».

  Його жінка стурбовано запитує, як вони зможуть продовжити жити разом, але загарбник цим не дуже переймається.

  «Когда были гражданские, я гражданских в окопы кидал. Всем по голове стрелял, убивал их. Они плакали, умоляли меня – я их все равно стрелял. Настя, ты на меня не смотри, то, что я у тебя такой «добрый». Я у тебя, какой есть, я приеду таким, какой я есть».

  В СБУ сподіваються, що «такой, как есть» стане добривом для української землі.

  А як ні, то його контакти, особисті дані і зізнання у злочинах уже є в розпорядженні СБУ! І він сповна відповість за свої дії перед міжнародним судом!”, – йдеться в дописі.

  Читайте також: У Бучі рашисти вбили священника ПЦУ з Івано-Франківщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!