Тисменицю відвідали спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ

 • 22 січня  голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк зустрілась із спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Івано-Франківській області Мод Джохансон та Мірославом Демко.

  Мірослав Демко розповідав про основні цілі місії, її діяльність в Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській областях.

  Вони поспілкувалися про хід адміністративної та медичної реформ, передумови і принципи утворення об’єднаних територіальних громад, думки та настрої територіальних громад щодо питань об’єднання в самостійні фінансово спроможні громади, співпрацю районної ради та районної державної адміністрації в аспектах впровадження реформ на рівні району.

  Обговорювались також питання гендерної політики, соціальних гарантій для учасників антитерористичної операції, співпраці влади і громад району в напрямках соціально-економічного, культурного, духовного розвитку крізь призму реалізації проектів розвитку місцевого самоврядування районного та обласного рівнів.

  Мірослав Демко та Мод Джохансон цікавились питаннями охорони навколишнього природнього середовища, суспільної думки в аспектах створення та розвитку об’єднаних територіальних громад, а також акцентували на тому, що при децентралізації влади фінансова допомога з міжнародних фондів може бути ключовою особливістю розвитку новостворених об’єднаних громад, оскільки більшість міжнародних організацій, які можуть інвестувати у розвиток цих територій, націлені саме на це. Окремо голова районної ради Тетяна Градюк зупинялась і на актуальності надання матеріальної, психологічної, реабілітаційної допомоги учасникам антитерористичної операції, заради яких Тисменицькою районною радою спільно з районною державною адміністрацією розроблено комплекс заходів щодо їх соціалізації після воєнних дій.

  IMG 5246

 • IMG 5238

  IMG 5241

  IMG 5247

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!