У 16 медзакладах Прикарпаття зроблять кімнати відпочинку для лікарів

 • Днями в Івано-Франківську провели робочу зустріч керівництва області з представниками громадської організації «Молода Просвіта» та Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

  «Співпраця органів влади й громадських організацій задля протидії цій небезпеці має важливе значення для нашої області. У такий складний період закумульовані зусилля Офісу президента, уряду, обласної державної адміністрації та громадськості, про що свідчать необхідні поступлення в область засобів індивідуального захисту, медикаментів, експрес-тестів та медичного обладнання. Облдержадміністрація та громадськість разом зроблять все для того, щоб захисти наших краян. Ефективна взаємодія з активними лідерами громадських організацій допоможе зупинити розповсюдження цієї небезпечної хвороби», – зауважив Віталій Федорів.

  У рамках цієї зустрічі підписали меморандум ОДА із громадською організацією «Молода Просвіта» про співпрацю в рамках боротьби із коронавірусом COVID-19.

  Мата меморандуму – об’єднання та координація зусиль щодо створення комфортніших умов для медичних працівників у закладах охорони здоров’я області. Проєкт реалізовуватиметься за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

  «Ми радіємо, що у співпраці з обласною державною адміністрацією та при підтримці американських доброчинців матимемо можливість створити кімнати відпочинку для медиків у 16 лікувальних  закладах області, – зазначила голова ГО «Молода Просвіта» Прикарпаття Євгенія Бардяк. – У час боротьби із пандемією, сподіваюся, це допоможе знизити ризик захворюваності серед медиків».

  Нагадаємо, у Косові від коронавірусу померла медпрацівниця

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!