У 2017 році понад тисяча мешканців Тисменицького району стали безробітними

 • 2 березня на сесії Тисменицької районної ради відзвітував голова РДА Іван Семанюк.

  У звіті, зокрема, йшлося і про ринок праці та зайнятість населення. З’ясувалося, що протягом 2017 року до Тисменицького районного центру зайнятості звернулося та отримали статус безробітного 1080 осіб, що на 250 осіб менше, ніж за відповідний період минулого року.

  Працевлаштовано за сприянням районного центру зайнятості протягом 2017 року 2000 осіб, що на 470 осіб більше минулого року.

  Протягом 2017 року перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням районного центру зайнятості пройшли 185 осіб. Рівень працевлаштування осіб після закінчення навчання складає 99 %.

  Задля надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості безробітних осіб районний центр зайнятості організовує громадські та інші роботи тимчасового характеру. Протягом 2017 року було залучено 466 безробітних громадян, що на 30 осіб більше, ніж за минулий рік.

  Також минулого року працевлаштували 10 учасників АТО, а 33 – залучили до тимчасових робіт. Станом на 1 січня 2018 року перебувають на обліку 20 безробітних учасників атовців.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав, що сім’я з Тисмениччини, в якій народилася трійня, отримає сто тисяч.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!