У багатьох областях проблеми з підручниками вже не існує, а у вас місцева влада не закупила їх своєчасно, – Лілія Гриневич

 • Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську відбувається зустріч  міністра освіти і науки Лілії Гриневич з керівниками вищих навчальних закладів.

  Лілія Гриневич розповіла присутнім про особливості імплементації Закону України “Про освіту”. Згодом зустрілася з журналістами, де повідомила що після закону “Про освіту” доведеться допрацювати й інші закони, зокрема, “Про середню освіту”.

  “У нас попереду багато робити”, – наголосила Лілія Гриневич.

  Не ухилилася міністр від відповіді на запитання про нестачу підручників.

  “У 2015 році підручники закуповувались 50/50, але з 2016 року книги закуповуються централізовано. Отже, питання підручників не вирішили ще у 2015 році”, – каже Лілія Гриневич. І додає, що у багатьох областях проблеми з підручниками вже не існує, а у вас місцева влада не закупила їх своєчасно.

  “Добре, що хоч нарешті до цього питання взялися. Тому частково вже закупили підручники для четвертого та сьомих класів, є райони, де підручники є і є райони, де їх немає”, – каже Лілія Гриневич.

  Також міністр зауважила, що буде розвиватись система електронних підручників, що у свою чергу сприятиме розвитку освіти.

  Питання підручників для школярів 4  та 7 класів “Галицький кореспондент” піднімає вже давно. Рік тому ми писали, що учні 4-х та 7-х класів у повному обсязі й досі не забезпечені шкільними підручниками. Ситуація, яка виникла ще у 2015 році через зміну навчальної програми, ще не врегульована. Школярі отримали лише половину із необхідної кількості книжок – один підручник на двох, а домашнє завдання виконують із книжок в електронному форматі або докупивши підручники, яких не вистачає.

  На початку 2017 року ми писали ще один матеріал – Епопея з підручниками.

  Втретє газета “Галицький кореспондент” повернулася до цієї теми на початку навчального року. Тоді міський голова Руслан Марцінків запевнив, що підручники довозять… Чекаємо.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!