У Білому домі у Франківську відремонтують дах та замінять протипожежну сигналізацію

 •  Про це йшлося сьогодні, 31 січня, на засіданні постійної комісії облради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

  Для того, щоб зробити це все, комунальному підприємству Івано-Франківської облради з експлуатації майна збільшили фінансування на понад 5 мільйонів гривень.

  Заступник начальника комунального підприємства Івано-Франківської облради з експлуатації майна Сергій Бабецький розповів, що на 2018 рік запланували великі проекти.

  “Є велика нагальність у тому, щоб замінити дахове покриття старого рубероїднього типу, це більше 1500 кв. м, потрібно замінити на сучасне покриття, в такому масштабі ще роботи не проводилися. Другий момент – це капітальне оновлення пожежної системи адміністративного будинку за новими стандартами та вимогами і для чиновників, і для людей”, – розповів Сергій Бабецький.

  Також підприємство планує ремонт каналізації пам’ятки архітектури на Січових Стрільців, 25. За проектом планують зробити сучасну водовідвідну систему, також опалення будівлі на Шашкевича.

 • “Я хочу зазначити, що це підприємство працює дуже добре, і я радий, що нам вистачило сил його створити і перейняти деякі обов’язки у інших структур”,- зазначив Остап Дзеса, голова комісії.

  Читайте також: Войнилівська ОТГ ремонтуватиме школи за кошти області

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!