Вчора, 26 червня, рятувальники Івано-Франківщини витягли чоловіка з річки.
Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Близько 21:00 у селищі Більшівці Івано-Франківського району рятувальники 3-ї ДПРЧ міста Галич надали допомогу по рятуванню чоловіка, який знаходився посеред річки Нараївка.
Чоловік просив про допомогу, адже самостійно не міг вибратися з водойми. Як він туди потрапив – наразі невідомо. Рятувальники спустилися туди на драбині, обв’язали чоловіка мотузкою та підняли нагору.
До теми: На Прикарпатті четверту добу шукають літню жінку, яка зникла
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/208703697_4055536221232849_3058469510860994652_n-820x1230.jpg)