У Білих Ославах на Надвірнянщині планують створити пожежну команду

У Надвірнянській РДА за участю голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулася нарада щодо створення місцевої пожежної команди у с. Білі Ослави.

У ній взяли участь представники райдержадміністрації та районної ради, РВ УДСНС України в області, голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим’юк, сільський голова с. Білі Ослави Микола Щерб’юк.

На засіданні розглянули питання щодо створення пожежної команди та її фінансування. Андрій Мочерняк, начальник Надвірнянського РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, під час наради відзначив важливість і потрібність створення такого підрозділу для протипожежного захисту віддалених сіл, де за минулий рік виникло понад 30 пожеж з одним летальним наслідком. Присутні обговорили ряд організаційних  питань, які стосуються створення місцевої пожежної команди.

Сільським головам надано розрахунки щодо штатної чисельності, потребу на їхнє утримання та на забезпечення пальним для обслуговування автомобіля на території с. Білі Ослави. Також обговорили питання виділення коштів на функціонування підрозділу місцевої пожежної команди.

Нагадаємо, у Франківську 19-річна дівчина під час пожежі вистрибнула з балкону.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!