У Богородчанах німецький магазин продадуть з молотка

 • 4 травня у Богородчанах відбулася чергова сесія селищної ради. Депутати обговорили питання передачі у комунальну власність приміщення магазину на вулиці Шевченка.

  Мова йде про приміщення магазину на вулиці Шевченка, 18, яке місцеві називають німецьким магазином. Воно належить компанії «Укртрансгаз», у структурі якого Богородчанське ЛВУМГ. Це непрофільні активи, які колись використовувалися як соціальна інфраструктура, пояснює голова селищної ради. Площа цього об’єкту перевищує 440 кв. метрів, він розміщений на землі у майже 13 сотих.

  «До Богородчанської селищної ради з листом звернулося Лінійне виробниче управління магістральних газопроводів з пропозицією, щоб ми почали процедуру і включили у комунальну власність територіальної громади селища Богородчани приміщення магазину та земельної ділянки на вулиці Шевченка», – пояснює селищний голова Ростислав Заремба.

  У випадку початку процедури надається згода на прийняття магазину у комунальну власність селища. Далі селищна влада бере на себе зобов’язання, що вона включає цей об’єкт до переліку майна, яке буде реалізоване на умовах аукціону. А покупець, крім вартості лоту, передасть чотирьом працівникам Богородчанського ЛВУМГ, учасникам бойових дій на Сході України, двокімнатні квартири.

  Нагадаємо, у Богородчанах обговорили перевиконання бюджету.

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!