У Богородчанській лікарні відкрили палату для реабілітації хворих після інсульту

Вчора, 17 січня, в Богородчанській центральній районній лікарні, в складі неврологічного відділення відкрилася палата ранньої реабілітації післяінсультних хворих.

Про це повідомляє Богородчанська районна державна адміністрація.

Інсульти – велика небезпека для життя хворих. За рік по Богородчанському районі інсульти коливаються від 120-170 хворих, 2/3 з них – інсульти ішемічного характеру, інші геморагічного.

Смертність від цієї нозології становить від 30 до 40 відсотків. Половина з тих, що виживають потребують сторонньої допомоги, багато з них в працездатному віці виходять на інвалідність.

На ремонтні роботи щодо облаштування цієї палати було витрачено майже 90 тис грн. а саме обладнання для ранньої реабілітації коштувало приблизно 260 тис грн.

Ця палата зроблена одною з перших серед центральних районних лікарень в області. Завдяки цьому пацієнти після перенесення інсультів будуть раніше приступати до активного життя самообслуговування та зменшиться відсоток інвалідності серед них.

Протягом найближчих місяців у лікарні надіються закупити та ввести в експлуатацію медичне обладнання для раннього виявлення онкозахворювань для жителів Богородчанського району.

Читайте також: Для сільських амбулаторій Коломийської ОТГ закупили нове обладнання

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!