У Брошнів-Осадській ОТГ пройшов фестиваль “Феєрія української коляди”

 • Вчора, 27 січня, понад 200 виконавців 12 кращих хорових колективів Прикарпаття впродовж трьох години колядували, віншували та щедрували у храмі Святого Вознесіння Господнього у Брошнів-Осаді.

  Така розколяда у Брошнів-Осдаській ОТГ завершила цикл новорічно-різдвяних свят. Програму фестивалю відкрив камерний хор монастиря Царя Христа м. Івано-Франківськ «Cantemus», викликавши справжнє захоплення у глядачів своїм професійним виконанням.

  Це уже друга «Розколяда» Брошнів-Осадської ОТГ. А у селищі це свято проводиться уже кілька років. Творчі колективи з Івано-Франківська, Калуша, Верхнянської ОТГ, Кадобної, Крехович, Брошнів-Осади, та с. Брошнів подарували парафіянам неповторні враження і незабутні емоції.

  За традицією розпочали зі спільної молитви. Божого благословення побажав настоятель храму Святого Вознесіння Господнього отець Володимир Майка.

  «Коляда – це подяка Господу, маленький дарунок нашого серця за його доброту і любов. Бог об’єднує людей. Тож нехай Всевишній прийме з наших уст ці дорогоцінні дарунки люблячих дітей, які прийшли прославити Христа. Нехай духовна пісня творчих колективів примножує віру у серцях людей», – сказав отець Володимир.

  Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів подякував учасникам, спонсорам та організаторам фестивалю.

 • «Уже не перший рік у Брошнів-Осаді проводиться розколяда, але кожного разу це свято удосконалюється, набуває все глибшого змісту. Атмосфера величі Різдва об’єднала сьогодні у цьому храмі учасників, глядачів і організаторів у єдину велику християнську родину. А саме в єдності – сила народу», – розповів Назарій Іванів.

  Нагадаємо, Мер Франківська розповів як малим колядував і їв вночі ковбасу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!