У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили сучасний ЦНАП

 • Понад 10 тисяч мешканців громади отримають доступ до якісних адміністративних послуг з мінімальними затратами часу і кількістю візитів завдяки інституційній підтримці Програми «ULEAD з Європою». А головне, що ці послуги відтепер наближені до людей.

  За багатьма послугами, які раніше можна було отримати лише у районному центрі, мешканці зараз можуть звернутись у Центр надання адміністративних послуг Брошнів-Осадської ОТГ. Центр доступний для людей з інвалідністю. Також приміщення обладнане дитячим куточком.

  4 грудня у Брошнів-Осаді у приміщенні селищної ради відбулося відкриття ЦНАПу. Допомогу в розробці сучасного дизайну, будівництві, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

  Для відкриття Центру надання адміністративних послуг було докладено чимало зусиль. Від самого створення ОТГ з ініціативи очільника територіальної громади Назарія Іваніва розпочали процес створення ЦНАПу. Спершу довелося придбати приміщення у власність громади. А відтак, основним завданням, за словами Назарія Іваніва, було обладнати належним чином відповідно до європейських стандартів саме приміщення.

  «Для цього довелося провести повну реконструкцію приміщення першого поверху селищної ради. Ми намагалися створити для мешканців громади комфортні умови надання адмінпослуг», – сказав голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів. – Дякую нашим партнерам, представникам Програми «U-LEAD з Європою» за допомогу та підтримку у створенні ЦНАПу, а також за оснащення центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями».

 • Нагадаємо, У Брошнів-Осадській ОТГ запустили безкоштовний автобус

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!