У Брошнів-Осадській ОТГ зареєстрували кандидатів у депутати та на посаду селищного голови

Вчора, 5 жовтня, у Брошнів-Осаді територіальна виборча комісія ОТГ зареєструвала кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах та кандидатів на посаду селищного голови громади в єдиному одномандатному окрузі на перших місцевих виборах до об’єднаних територіальних громад. 29 жовтня 2017 року.

На засіданні центральним питанням порядку денного було питання про реєстрацію кандидатів на посади депутатів та селищного голови об’єднаної громади, у зв’язку з утворенням Брошнів-Осадської ОТГ, до якої входять, власне, Брошнів-Осада, а також села Креховичі та Кадобна. На засідання комісії прибули 11 з 15 членів комісії, що дозволило розпочати засідання і проводити голосування.

На порядку денному стояло 8 питань. Перше – «Про реєстрацію кандидатів у депутати в одномандатних округах висунутих шляхом самовисування». Відповідно з другого по п’яте – про реєстрацію кандидатів у депутати, висунутих від політичних партій –  ВО «Свобода», партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», політичної партії «Народний Фронт» та «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». До моменту прийняття рішення про реєстрацію відмовились балотуватись на посаду селищного депутата двоє кандидатів – Богдан Мельник та Наталія Богданівна.

Від змагання за посаду селищної голови відмовилися також два кандидати – Назар Іванів і Богдан Мельник. Зазначимо, що молодий хлопець Назар Іванів є однофамільцем одного із фаворитів перегонів Назарія Іваніва – депутата обласної ради, члена постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Очевидно, що на виборах хтось планував застосувати технологію двійника, але потім з якихось причин від цієї ідеї відмовився.

Читайте також: Сільський голова Ямниці Микола Зелінський не претендує на посаду голови Ямницької ОТГ. Імена кандидатів

«Я виношу на голосування питання щодо того, чи відбуватиметься голосування за кандидатів на посаду селищного голови пакетом чи за кожного окремо», – заявила голова Брошнів-Осадської селищної виборчої комісії Лариса Чалчинська.

Усі члени виборчої комісії проголосували за голосування пакетом. Таким чином комісія одноголосно вирішила зареєструвати кандидатами на посаду голови Брошнів-Осадської селищної ради Івана Шикеринця – діючого селищного голови Брошнів-Осади, Назарія Іваніва – директора одного з департаментів ОДА, депутат обласної ради та Романа Котіва.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!