У Брошнів-Осадській ОТГ зводять спорткомплекс (відео)

Майже 45 мільйонів спрямували на будівництво спорткомплексу в селищі Брошнів-Осада. Про це кореспондентам Суспільного розповів голова Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади Назарій Іванів.

Будівництво проводять в межах проєкту “Велике будівництво”, на реалізацію якого, за словами голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, в Івано-Франківській області передбачили 116 мільйонів гривень з державного бюджету, пише Суспільне. 

Будівництво спорткомплексу у Брошнів-Осаді розпочалося у жовтні 2019 року. Ділянку розчистили від дерев та почали будівництво, – розповідає перший заступник голови Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади, який керує будівництвом, Богдан Мельник: “Зняли верхній шар ґрунту родючого і почали копати котловани. Робота в нас йшла швидко, гарно. На роботі впродовж дня було приблизно 48-50 чоловік. Коли треба, вони працювали у дві зміни. Коли вийшли з котлованів – почали мурувати, класти ці великі балки”.

Сьогодні на місці майбутнього спорткомплексу тривають роботи. Зведено два поверхи. На першому будуть розташовані роздягальні та санітарні кімнати. Голова Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади Назарій Іванів показує, що буде розташовуватися на другому поверсі споруди.

“Позаду нас – головний спортивний зал, в якому будуть розміщені трибуни глядацькі. Одночасно ми зможемо розмістити 150 глядачів, але є можливість встановлення додаткових трибун, де буде розміщено 400 глядачів. Загальний спортивний зал має ширину ігрового поля 38х18. Звичайно, там будуть ще бігові доріжки. Тобто площа набагато більша”, – пояснює голова ОТГ.

Загальна площа спортивного комплексу – 2000 метрів квадратних. Поруч з ним знаходяться два спортивні майданчики та стадіони. До спорудження спорткомплексу місцеві спортсмени змушені тренуватися в приміщенні двох спортзалів Брошнів-Осадського ліцею.

Житель селища Брошнів-Осада Роман Мельник каже, що спорткомплекс дуже потрібний: “Не ставало цієї інфраструктури для селища. В нас дуже багато людей, які займаються спортом, то це велике щастя для нас. Тут ми можемо розмістити велику кількість спортсменів. Той спортзал, який є в школі, не може осягнути тієї кількості людей, які мають бажання займатися спортом”.

Станом на сьогодні, за словами Назарія Іваніва, з 44 мільйонів 800 тисяч гривень, які скерували на проєкт “Велике будівництво”, вже освоєно 26 мільйонів гривень. Ще 12 планують використати цьогоріч та шість мільйонів мають виділити з місцевого бюджету.

До теми: На Верховинщині продовжують ремонтувати дорогу (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!