У Буковелі триває програма безкоштовного навчання першокласників катанню на лижах

 • Близько 17 тисяч першокласників освоїли основи катання на лижах в рамках програми Благодійного фонду Олександра Шевченка. За сім років на лижі стали першачки зі всіх куточків Прикарпаття.

  У розпал Різдвяних свят за сприяння Благодійного фонду Олександра Шевченка  на гірськолижний курорт приїхали і першокласники із села Бистриця, що в Поляницькій ОТГ.

  «Це вперше наші першачки стали на лижі. Всі дітки в захваті від цього, це дуже суперова ідея. Дуже класно, що ми отримали таку можливість завдяки Олександру Шевченку», – говорить мама першокласника Оксана Кузюк.

  Перші кроки в навчанні катання на лижах – дуже відповідальні, кажуть інструктори Буковелю. Кожен з них уже кілька років займається з дітьми і робить все можливе, аби малеча відразу полюбила цей вид спорту.

  «Перші кроки найвідповідальніші, адже діти мають з любов’ю звикнути до лиж. Якщо їх далі розвивати в цьому напрямку, то можна виховати багато спортсменів в Україні», – говорить інструктор лижної школи ТК «Буковель» Анна Копильців.

  Засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко переконаний, саме заняття спортом формує здорову і сильну націю. Відтак намагається максимально сприяти тому, аби якомога більше прикарпатських дітей мали можливість стати на лижі та полюбили гірськолижний спорт:

  «Перші години катання на лижах для першокласників – дуже важливе починання. Адже чимало з них на все життя полюблять це заняття, а хтось, переконаний, буде професійно займатися цим спортом. А колись з них виростуть справжні чемпіони, якими пишатиметься вся Україна».

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!