У Бурштині боротимутся за встановлення штучного футбольного поля

Під час засідання виконавчого комітету Бурштинської міської федерації футболу члени виконкому зазначили, що Бурштину потрібно взяти участь у обласній програмі задля того, щоб отримати штучне футбольне поле.

Зокрема член виконкому, депутат обласної ради Андрій Іваськів повідомив присутніх про те, що на цей рік область запланувала встановлення 10-ти штучних футбольних полів (розміри 42х22). Тож Бурштин може поборотися за таку можливість, пише Бурштин News.

Вартість такого поля біля 600 тисяч гривень і ставиться за умови співфінансування.

Присутні на засіданні обговорили приблизну ділянку, де могло б бути розміщене поле, а також зазначили, що Бурштин, з його футбольною інфраструктурою заслуговує і на велике штучне футбольне поле. Під велике поле і місце є – поряд із нинішнім стадіоном Комбінату спортивних споруд (де колись знаходилась площадка для гри у пейнтбол). Тоді Бурштин міг би круглорічно приймати матчі не тільки обласного чемпіонату а й інші матчі, котрі проводяться під егідою Федерації футболу (кубкові, стикові, тренувальні).

Підсумком обговорення цієї теми стала декларація про консолідацію усіх можливих ресурсів та сил задля того, щоб Бурштин у цьому році отримав штучне поле.

Депутат обласної ради пообіцяв зробити все від нього можливе, щоб посприяти цьому на обласному та державному рівні.

Нагадаємо, У франківській школі №15 відкрили футбольне поле на штучній траві

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!