У Бурштині депутати відтепер голосують поіменно

Сьогодні, 4 березня, відбувається сесія Бурштинської міської ради сьомого демократичного скликання.

Першим питанням у про внесення змін в розділ ХІІ Регламенту Бурштинської міської ради – «Організація голосування на засіданнях міської ради».

Начальник юридичного відділу Володимир Данилюк повідомив, що з 23 лютого вступив в дію закон щодо поіменного голосування. Тому відтепер рішення міської ради приймаються  відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», в яких рішення приймаються таємним голосуванням.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”. На офіційному веб-сайті міської ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Крім того, вони тепер є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Відтак голосування тепер виглядає таким чином: член лічильної комісії зачитує прізвище та ім’я депутата, а він каже «за», «проти» чи «утримався».

DSCN4080 DSCN4082 DSCN4085

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!