У Бурштині модернізовують міську лікарню

 •  Починаючи із 2012 року компанією ДТЕК виділено десятки мільйонів гривень на різноманітні соціальні напрямки задля розвитку міста Бурштина, поліпшення якості життя населення та підвищення соціальної активності жителів. Одним із найважливіших нині є галузь охорони здоров'я, відтак значну частину коштів інвестовано у модернізацію міської лікарні, де жителі матимуть змогу отримати кваліфіковану медичну допомогу.

  “З 2012 року компанія ДТЕК вклала майже 20 млн грн. у розвиток різноманітних напрямків: енергоефективність, охорона здоров’я, поліпшення бізнес-середовища, підвищення активності громади, розвиток соціальної інфраструктури. Одним із основних є саме охорона здоров’я, адже люди повинні мати доступ до якісних медичних послуг. Цього року вкладені компанією кошти витрачені на ліфт. Здавалося б, чи настільки важливий ліфт у лікарні? Але це питання постає й справді гостро, коли до медзакладу приходить людина з поламаною ногою, пацієнт літнього віку, або матір з немовлям, яким необхідно піднятися на другий, а то й третій поверх. Крім того, частину коштів інвестовано в лабораторію для придбання найсучаснішого обладнання. Відтак людина не їхатиме в Івано-Франківськ, щоб здати аналізи, а може зробити все необхідне на місці”, – зауважила керівник департаменту зі сталого розвитку компанії ДТЕК Енерго Вікторія Гриб.

  14389859_967874106668829_916007241_n 14407771_967874090002164_398045085_n dsc_0245

  Заступник головного лікаря з медичної частини Оксана Савчин зауважила, що п’ятий рік поспіль компанія ДТЕК вкладає кошти у розвиток міської Бурштинської міської лікарні. За цей час реалізовано кілька важливих проектів.

  “Це і закупівля сучасного обладнання, нового реанімобіля, встановлення ліфта, навчання лікарів, лабораторне, діагностичне обладнання, ремонт приміщень, заміна вікон на енергоефективні. Вартість таких інвестицій понад сім мільйонів гривень”, – наголошує заступник.

  dsc_026314429433_967874130002160_1714267153_n

  Усі перелічені заходи дозволили поліпшити процес надання медичної допомоги жителям міста, це дало можливість проведення сучасних операцій з меншою затратою часу на лікування хворих. Закупівля біохімічного аналізатора дала змогу проводити аналізи відразу у самій лікарні, розширити спектр цих аналізів, покращити діагностичний процес. Ліфт – це те, на що в установі чекали понад 20 років. Він поліпшив умови перебування пацієнтів у закладі, спростив роботу лікарям та іншому персоналу лікарні.

  Одним з найвагоміших внесків стало придбання реанімобіля. Відтак нині у будь-якому випадку можна доставити пацієнта в обласну лікарню задля надання йому допомоги третього рівня. Машина обладнана найсучаснішим медичним устаткуванням, тут можуть забезпечити процеси життєдіяльності серцево-судинної та інших систем і навіть у важкому стані лікарі можуть доправити хворого до медичного закладу.

 • «Придбаний реанімобіль європейського стандарту підвищив оперативність та якість надання невідкладної медичної допомоги для населення Бурштина, а оскільки міська лікарня обслуговує не лише городян, а й усіх мешканців навколишніх сіл, то це більше 25 тисяч людей. Технічні характеристики та медичне обладнання даного автомобіля дали можливість надавати повноцінну допомогу пацієнту, який перебуває у важкому стані», – говорить головний лікар Бурштинської міської лікарні Сергій Сопільняк.

  14409265_967874023335504_1554245681_n

  Сучасний реанімобіль Peugeot Boxer класу B максимально оснащений усім необхідним для надання швидкої медичної допомоги згідно зі світовими стандартами: електрокардіографом, дефібрилятором, електричним стимулятором серця, носилками. Крім цього, в автомобілі встановлено додаткове обладнання – вакуумний матрац для транспортування постраждалих при травмах хребта, переломах, внутрішніх кровотечах і шокових станах. Також тут є усі необхідні типи вентиляційно-респіраційного та іммобілізаційного обладнання.

  За кошти компанії також придбано та встановлено енергоефективні вікна майже у цілій лікарні. Це дозволить суттєво зекономити на сплаті по рахунках за тепло в осінньо-зимовий період, а також створити комфортні умови перебування для пацієнтів.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!