У Бурштині об’єднали лідерів

 • Минулого тижня у Бурштині провели “Форум лідерів”. Окреслили плани на майбутнє, визначили важливі напрями розвитку міста, підвели підсумки проекту “Громада своїми руками”, започаткованого в місті у 2014 році.

  Міська голова Бурштина Роксолана Джура розповідає, що в місті багато заходів проводиться спільно з компанією ДТЕК, “Форум лідерів” – це один із них.

  “Два тижні тому ми започаткували і підписали Меморандум з громадами, на території яких присутні великі теплові електростанції – це Ладижин, Зеленодольськ тощо. “Енергія міст – синергія територій” – саме таку мету задокументували у Меморандумі. Мова про об’єднання громад, сьогоднішній форум доводить синергію громад Галицького району. Це такий собі підсумок проекту “Громада своїми руками”, який в місті Бурштині реалізується п’ятий рік поспіль”, – розповідає голова.

  Завдяки проекту “Громада своїми руками” реалізуються десятки проектів, на які не вистачає коштів у бюджеті. Це заходи по енергоефективності, утепленню шкіл, встановленню спортивних майданчиків, стадіонів, шкільних дошок, спортивного інвентаря та багато іншого. Проекти згуртували місцеве населення, владу, депутатський корпус.

  “Такі проекти створюють нових лідерів, неформальних, які в будинку, селі чи місті проявили себе і в майбутньому можуть вирішувати глобальніші проблеми”, – зауважує мер.

 • «За такими проектами майбутнє, адже вони дають можливість жителям брати на себе відповідальність і формувати правильне, свідоме відношення до території, на якій живемо», – додає директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Денис Шмигаль. – З року в рік все більше людей долучається до цього проекту. Важливо, що проект живе і розвивається, а компанія і в майбутньому буде долучатися до реалізації таких ініціатив. Завдяки таким проектам стають помітними проблеми суспільства, а завданням ДТЕК є допомога у їхньому вирішенні”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!