У Бурштині в школах перенесли весняні канікули

 • У Бурштині щойно завершилося термінове позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє міська рада.

  Із 00:00 годин 26 лютого 2021 року на території Івано-Франківської області введуть «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

  Комісія вирішила оголосити протягом 1-7 березня 2021 року (замість 29 березня – 04 квітня) у закладах загальної середньої (у тому числі спеціальних) та позашкільної освіти канікули.

  З 9 березня 2021 року для учнів організують дистанційне навчання.

  Також вирішили призупинити освітній процес у закладах дошкільної освіти. Студентів коледжів вирішили перевести на дистанційне навчання.

  Керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання незалежно від форми власності на території міської громади рекомендували забезпечити на період дії карантину застосування  гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, позмінну роботу працівників, а за технічної можливості — також роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну (надомну) роботу.

  У «Центрі надання адміністративних послуг» працюватиме одна особа – один адміністратор.

  Нагадаємо, з 26 червня на території Івано-Франківської області посилено карантинні обмеження.

 •  

  До теми: На Прикарпатті призупиняють перевезення пасажирів між районами

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!