У Бурштині підняли комунальні тарифи для населення

 • З 1 червня цього року у Бурштині зросте вартість транспортування теплової енергії, а відтак і загальний тариф на теплову енергію.

  Тобто зміни торкнулись тарифів на гарячу воду та опалення.

  Відповідні рішення прийняли місцеві депутати на черговому засіданні сесії міської ради.

  При формуванні тарифів врахували рекомендації комісії з питань будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства.

  Що стосується теплової енергії, то раніше населення сплачувало за 1 Гкал 382,39 грн., з яких тариф Бурштинської ТЕС на виробництво 309,80 грн, тариф КП «Житловик» на транспортування і постачання, 72,59 грн. (з них приблизно 13 гривень на постачання, інше – на транспортування).

  Після рішення депутатів тариф на теплову енергію для населення за 1 Гкал складає 465,00 грн., що сформовано наступним чином: тариф Бурштинської ТЕС на виробництво – 309,80 грн, тариф на постачання – 13,60 грн., тариф КП «Житловик» на транспортування – 141,60 грн.

  Відтак тариф підвищили лише на транспортування енергії, тобто для КП «Житловик».

  Тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води для всіх категорій споживачів складе 25,57 грн. за 1 м. куб.

 • Тарифи на послуги централізованого опалення для всіх категорій споживачів становитимуть – 465,00 грн./Гкал та 13,67 грн. за 1 м. кв. опалювальної площі.

  Таке рішення підтримало 16 депутатів, 6 – утрималося.

  Основною причиною підняття тарифів депутати місцевої ради назвали поганий стан постачальника комунальних послуг – КП «Житловик».

  Серед основних проблем у КП – незадовільний стан мереж та борги споживачів
  Водночас всі присутні погодилися, що слід вдосконалювати господарську діяльність підприємства.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!